Biz Kimiz?

Firmamız  , Mekan mobilya 1980 yılından beri Kocaeli’de mobilya ve beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermektedir.Kuruluşundan itibaren en iyiyi ve en kaliteliyi sunmayı kendisine prensip edinen firmamız, sektörünün en iyileri ve en tercih edilenlerini müşterilerine sunmak için, beyaz eşya ve elektronik eşyada Arçelik , mobilya ve ev tekstilinde İstikbal - Bellona – Mondi - Zett markalarının bayiliğini  ,Ankara ve İnegöl tarzı mobilyanın her çeşidini bünyesine almış ve bunları bölgenin en büyük mağazalarında müşterilerine sunarak Kocaeli ile beraber Marmara bölgesi ve batı Karadeniz başta olmak üzere tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

 -Beyaz eşya sektörünün lideri Arçelik bayiliğini 300 m2  alana sahip Bekirdere mevkii Turan Güneş cad.İzmit ’ te hizmet vermektedir.

 -İstikbal markasının bayiliğini 4.000 m2 lik  alana sahip  Mehmet Ali Paşa mah.Zincirlikuyu cad.İzmit’te hizmet vermektedir.

 -Mondi markasının bayiliğini 1.200 m2  alana sahip Mehmet  Ali Paşa mah.Zincirlikuyu cad.İzmit’te hizmet vermektedir.

 -3.000 m2 alana sahip Ankara ve İnegöl tarzı mobilyaların satışını yaptığımız mağazamız, yine Mehmet Ali Paşa mah.Zincirlikuyu cad.İzmit’te hizmet vermektedir.

 -Bellona markasının bayiliğini 1.600 m2  alana sahip Turan Güneş cad.İzmit’te çarşı Bellona şubemiz  hizmet vermektedir.

 -4.800 m2 alana sahip bölgenin en büyük Bellona  mağazası olan Mobesko Bellona şubemiz Mobesko mobilyacılar çarşısında   hizmet vermektedir.

 -Zett mobilya şubemiz 1.600 m2 lik  alanıyla Mobesko mobilyacılar çarşısında  hizmet vermektedir.

 -8.000 m2  alana sahip Ankara ve İnegöl tarzı mobilya çeşitlerini sattığımız şubelerimiz yine mobesko mobilyacılar çarşısında hizmet    vermektedir

 -Firmamız Mekan Mobilya 24.500 m2  toplam mağaza alanı,5.000 m2  depo alanı 120 yi aşkın çalışan personeli ve 20 araçlık araç parkıyla hizmet vermektedir.

Firmamız bayisi olduğu tüm markalar  bazında her yıl bölgesel satış birincisi olmuş ve bu noktada lider firma olma hedefini sürekli koruyarak bölgesel pazarda her zaman öncü ve lider olmayı kendine vizyon edinmiştir.

 Firmamız hedeflerine;

 Müşterilerimizin velinimetimiz olduğunu unutmadan,

 Çalışanlarının ve tederikçilerinin memnuniyetini sağlayarak

 Milli ve manevi değerlerine sahip çıkarak,

 Çevreye sayğılı ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmayı,

 Kendine prensip ve değer kabul ederek ulaşmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz;

Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimini sürekli olarak, hedefe odaklı bir anlayış içerisinde teşvik ediyor ve aktif katılımı destekleyerek yapıcı, hoşgörülü ve motivasyon sağlayıcı bir çalışma ortamı oluşturuyoruz. 
Çalışanlarımızın yaptıkları işe uygun vasıflı ve sorumluluk almaya hazır bireyler olmaları için çabalıyoruz. 
Çalışanlarımıza ilgi çekici çalışma koşulları sağlamayı bir görev sayıyoruz. 

Vizyonumuz;

Ülkelerin kalkınmasında ve başta insan olmak üzere tüm canlıların güvenliği yönündeki önemini kavramış vizyonumuzla, Ekonominin global ve rekabetçi yapısı içinde yerli ve yabancı pazarların ihtiyaçlarına uygun kaliteli, Ekonomik aranır ürünler sunmak.

  • Yeniliklere ve değişime açığız.
  • Bilime saygılıyız gelişmenin bilimle olcağına inanırız  .
  • Herzaman Teknolojinin takipçisiyiz.
  • Global bakış ve davranışa sahibiz.
  • Tutkumuz olan başarıya takım oyunuyla ulaşılacağına inanıyoruz.
  • Çalışanlarımız ve müşterilerimiz olarak bir bütünüz. iş ortağıyız
  • Kaliteli ürün Uygun fiyat ilkemizdir.
  • Tüm engel ve zorlukların herzaman çözüm yolları olduğu inancındayız.